Biuro Rachunkowe Reditus Kaszów, Liszki

Zapraszamy:
pn – pt 08:00 - 19:00
sob. 8:00 – 17:00

tel. 12 346-16-96,
kom. 664-760-505
biuro@reditus.pl

Lokalizacja
Kaszów 448, 32-060 Liszki

Nasze biuro rachunkowe świadczy kompleksową obsługę księgowo podatkową oraz kadrowo-płacową na terenie Krakowa i okolic (Kaszowie, Liszkach, Czernichowie, Kryspinowie, Zabierzowie).

Biuro rachunkowe Reditus mapa
Zobacz większą mapę »

O firmie

Biuro Finansowo-Księgowe „REDITUS” zajmuje się profesjonalną obsługą rachunkowo - księgową i kadrowo - płacową przedsiębiorstw.

Właścicielka biura Katarzyna Milc, certyfikowana księgowa - Licencja Ministra Finansów nr 50900/2011
posiada wyższe wykształcenie ekonomiczne, ukończyła Studia magisterskie o specjalności "Rachunkowość" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Dodatkowym atutem jest posiadanie wieloletniego doświadczenia zawodowego zdobytego na stanowisku Samodzielnej Księgowej w Kancelarii Doradztwa Podatkowego, gdzie obsługiwała firmy o różnych profilach działalności.

     Zgodnie z obowiązującymi przepisami nasze Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną działalnością, co pozwala Klientowi zlecającemu obsługę księgową naszej firmie czuć się całkowicie bezpiecznie.

Zadowolenie naszych klientów i rzetelność prowadzonych ksiąg i rozliczeń jest naszym priorytetem.

Biuro Finansowo-Księgowe „Reditus”  stara się świadczyć usługi wysokiej jakości przy zachowaniu akceptowalnego poziomu cen. Pomaga nam w tym zdobyte doświadczenie, korzystanie z najnowszych technologii, ciągły rozwój poprzez zdobywanie nowej wiedzy oraz reagowanie na potrzeby naszych klientów.
Dzięki profesjonalnym usługom świadczonym przez nasze Biuro rachunkowe, klienci mogą zapomnieć o problemach związanych z księgowością, kadrami i płacami.
W imieniu naszych klientów zajmujemy się współpracą z Urzędami Skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i innymi urzędami.

Najlepszą rekomendacją i powodem do dumy może być dla nas to, że relacje, które tworzymy z naszymi klientami są trwałe i oparte na pełnym zaufaniu. Zdajemy sobie sprawę z branej na siebie odpowiedzialności i zawsze staramy się działać w jak najlepszym interesie klienta.

NIP 944-144-69-65
REGON 121841600
Certyfikat Ministra Finansów nr 50900/2011

Biuro Finansowo-Księgowe "REDITUS"
Katarzyna Milc
32-060 Liszki, Kaszów 448